heart

O nás

heart

    Som mama dvoch detí a vďaka tej najstaršej som pred 15 rokmi začala sledovať trendy a ponuku v detskom svete.
Trendy sa menia, ale jediné, čo sa nemení je, že každá mamina hľadá niečo, čo jej opateru a starostlivosť o malé bábätko uľahčí.

    A práve o tom je tento eshop. wink
Ponúknuť jednoduché, trendy a praktické potreby, ktoré uľahčia Váš pobyt vonku v kočíku, či na cestách, alebo v období keď rastú zúbky.
A keď nastane čas učenia, vzdelávania a skúmania nových vecí, edukačné drevené hračky Lucy&Leo v štýle montessori a spoločenských hier zabavia nie len menšie, ale aj tie väčšie deti a dokonca do hry vtiahnu aj Vás..
A viete čo ? S týmito hračkami Vás to bude aj baviť tongue-out

    Všetky tieto praktické doplnky (zavinovačky na cesty, deky, vložky a poťahy, fusako-deky, a iné...) balíme aj do darčekových boxov s farebne zladenými hračkami a milými HAND-MADE drobnosťami, aby aj Vaša priateľka, kamarátka či švagriná, mala o pár starosti menej, keď prinesie si domov ten malý uzlík lásky... lebo .. keď dávaš z lásky, dávaš najviac ..

                                                            

PS:
Ak ste obchodník, máte kamennú predajňu, či e-shop a naše výrobky Vás zaujali, radi Vám zašleme informácie ohľadom spolupráce. Zaregistrujte sa prosím na eshope a kontaktujte nás mailom na info@kidilove.sk, alebo nám volajte na čísle  +421 918 862 612, radi s Vami nadviažeme spoluprácu.

Značky, ktoré ponúkame aj veľkoobchodne:
                    

Prajem Vám príjemne surfovanie na našej stránke, a nezabúdajte, na každý problém je riešenie a taká dobrá rada je na nezaplatenie.
Ak potrebujete poradiť, neváhajte mi napísať, či volať, som tu pre Vás a veľmi rada Vám pomôžem. wink