heart

Často kladené otázky

heart

Ak si urobíte registráciu na stránke ako náš stály zákazník s odoberaním newslettrov (aby Vám nič nové a  akciové neušlo) a prihlásite sa pod svojími údajmi, automaticky všetky ceny už uvidíte zľavnené o 5%. Pod každou cenou je aj informácia, či sa jedná o cenu po zľave.
Zľava platí na všetko okrem akciových (už zľavnených) produktov wink

Tovar expedujeme každý pracovný deň.
(okrem výnimočných situácii, kedy to stále oznámime vopred na stránke)

- Ak pri tovare svieti stav skladom, tovar bežne posielame v ten pracovný deň, ak objednávku príjmeme do 13,00hod.  Spolupracujeme s kuriérskou službou UPS, ktorá zásielky doručuje do 24hod.
- Ak je pri tovare uvedené externý sklad a tovar potrebujete mať do určitého dátumu doma, napíšte nám to prosím do poznámky v objednávke, pokúsime sa urobiť čo je v našich silách, aby sme termín stihli wink

Je to zvyčajne najčastejšia otázka od Vás smile, keďže v ponuke máme až 4 rôzne druhy fusakov 2v1.
Všetky prechodné fusaky 2v1 majú rovnaký strih a skoro totožné využitie, čo sa týka po rozopnutí - rozloženia na deku 100x100cm a po zapnutí zipsom - ako fusak.

Fusak SEBI / COCOON Sotshell  je obľúbený hlavne v sychravých a chladnejších dňoch. Ak hľadáte fusak na preklenutie jesene až do použitia zimného fusaku, a naopak od teplejšej zimy až do jari, tak tento fusak bude pre Vás ideálny.
Vďaka vonkajšiemu materiálu softshell je nepremokavý a neprefúkne ho ani vietor, a vnútorný materiál fleece zabezpečí ideálnu tepelnú izoláciu pre malého cestovateľa v kočíku.

Fusak FANDA / COCOON fleece je najuniverzálnejší model, vďaka vonkajšiemu materiálu fleece a vnútornému materiálu bavlna.
Vonkajší materiál zabezpečí teplo aj počas chladnejších dní, a vnútorný bavlna krásne chladí aj počas teplých dní. Fusak má tenkú výplň. Po rozopnutí ho viete používať vďaka bavlne aj ako podložku v kočíku, a keď sa pri večerných letných prechádzok ochladí, len ho zapnete a vytvoríte dostatočné teplo pre dieťa.
Pri jesenných dňoch stačí na fusak dať nánožník, ktorý máte ako súčasť kočíka, alebo použiť napríklad náš softshellový univerzálny nánožník 2v1. Fusak sa dá použiť počas obdobia jar, leto, jeseň až do veku, kým dieťa sedí v kočíku, vďaka spodnej časti, ktorá sa dá otvoriť už pre väčšie chodiace deti.

Fusak BARY je rovnakej hrúbke ako FANDA, len pre milovníkov bavlny má aj z vonkajšej strany bavlnu.
Postreh od nás - pre ľahšiu údržbu je materiál softshell / fleece lepší, bavlna sa skôr zašpiní, ale však práčku máme každý, starostlivosť o neho je nenáročná.
Fusak sa dá rovnako použiť ako ostatné fusaky počas obdobia jar, leto, jeseň.

Fusak SAM je vyrobený z čistého softshellu, bez výplne a vnútornej prídavnej látky. Nápad, prečo ho vyrobiť a pridať do ponuky bol jednoduchý. Dlhé roky sa vyrábal len fusak FANDA z fleece/bavlna, a keď prišiel na trh fusak SEBI s obľúbeným softshellom, prišiel nápad navrhnúť fusak ako "obal" na fusak s vrchným materiálom fleece, ktorý už kopec mamičiek malo doma. Tzn. v sychravom období sa viete ešte viac zabezpečiť proti zime a dažďu jednoduchým vložením fusaku z fleecu alebo bavlny do tohto fusaku SAM a tým získate dvojitú ochranu.
Zároveň sa obe fusaky dajú používať aj osamote.
Samotný fusak SAM napríklad počas teplej jesene alebo jari, kedy často prší, alebo je veterné počasie.
Vďaka softshellu ho neprefúkne.